Przejdź do głównej zawartości

Jak napisać "królewski list" :)

Listy od rodzin królewskich to gratka dla fanów monarchii.
Ale żeby dostać odpowiedź z pałacu to trzeba najpierw wysłać list do pałacu ale żeby wysłać list to najpierw trzeba znaleźć adres.
Znalezienie adresu to akurat nie trudne zadanie- można go znaleźć na blogu o danej rodzinie królewskiej lub po prostu w wyszukiwarce.
Jak znajdziemy adres to piszemy go na kopercie a następnie piszemy list.
List piszemy w zależności od okazji: np urodziny, rocznica ślubu albo z okazji świąt.
Ja listy piszę po angielsku i również w tym języku otrzymuję odpowiedzi.
Jeżeli nie wysyłam życzeń a piszę o np działalności danego członka monarchii to w liście tym opisuję swoje zainteresowanie nim lub o tym co mnie interesuje.


No i to tyle!
Jak sami widzicie napisanie listu to prosta sprawa!
Koperta, adres, list, znaczek- wysyłamy i czekamy na odpowiedź!
Życzę Wam wielu listów i krótkiego czasu oczekiwania!

Komentarze

  1. Tylko szkoda,że czasem nie dostaje się odpowiedzi...
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.