Przejdź do głównej zawartości

Podnieś się i walcz!

Witajcie!
Dziś krótki post ale dla mnie ważny :)
Chcę napisać Wam kilka słów na temat książki którą dostałam jako prezent na swoje urodziny, książki, którą bardzo chciałam przeczytać, książki, która jest wyjątkowa!

W tym miejscu należą się specjalne podziękowania dla mojej przyjaciółki! Aniu <3 Jestem Ci bardzo wdzięczna i raz jeszcze bardzo Ci dziękuję :*

Zastanawiacie się pewnie jaka to książka? 
Otóż jest to biografia fenomenalnego polskiego piłkarza Pana Jakuba Błaszczykowskiego :)Książka ta ma formę wywiadu oraz opisów/relacji osób które Go doskonale znają, książka opowiada o życiu wybitnego piłkarza, o tym co Mu się w życiu przytrafiło, o śmierci matki i jednoczesnej utracie ojca, o dorastaniu, o chwilach trudnych i szczęśliwych a przede wszystkim o pasji, determinacji i o stawaniu się wspaniałym piłkarzem.

Zachęcam do przeczytania tej książki, tych którzy lubią sport, tych którzy interesują się sławnymi osobami, tych którzy lubią czytać i tych... no każdego :P

Książka ta, a właściwie słowa Pana Błaszczykowskiego mają w sobie niesamowitą mądrość, głębię i dają siłę do realizacji marzeń i spełniania planów :)

Zastanawiacie się pewnie dlaczego Ten post znajduje się na blogu młodej dziewczyny? Otóż z takiego powodu, że w pewien sposób interesuję się sportem- no może nie śledzę relacji z każdego wydarzenia każdej dyscypliny w Polsce, ale zawsze kiedy reprezentant Polski np w sporcie zimowym bierze udział w zawodach albo reprezentacja polski (czy to w piłkę nożną, piłkę ręczną czy siatkówkę) gra to ja mecz/spotkanie/wydarzenie oglądam, kibicuję i razem z reprezentantami przeżywam każdą zaistniałą sytuację :)

No i to na tyle w tym temacie ;) Dajcie znać czy polecacie do przeczytania jakąś biografię :)

***
Teraz kilka słów o tym co u mnie :)

Ponieważ zaczął się rok akademicki posty w tym tygodniu się nie pojawiały ale mam nadzieję, że z biegiem czasu będą pojawiać się w miarę regularnie :)

Szykuję aktualnie kilka postów więc zaglądajcie, komentujcie a przede wszystkim cieszcie się życiem :)

Komentarze

  1. To jest jedna z pozycji książek do przeczytania na mojej liście!
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.