Przejdź do głównej zawartości

Podnieś się i walcz!

Witajcie!
Dziś krótki post ale dla mnie ważny :)
Chcę napisać Wam kilka słów na temat książki którą dostałam jako prezent na swoje urodziny, książki, którą bardzo chciałam przeczytać, książki, która jest wyjątkowa!

W tym miejscu należą się specjalne podziękowania dla mojej przyjaciółki! Aniu <3 Jestem Ci bardzo wdzięczna i raz jeszcze bardzo Ci dziękuję :*

Zastanawiacie się pewnie jaka to książka? 
Otóż jest to biografia fenomenalnego polskiego piłkarza Pana Jakuba Błaszczykowskiego :)Książka ta ma formę wywiadu oraz opisów/relacji osób które Go doskonale znają, książka opowiada o życiu wybitnego piłkarza, o tym co Mu się w życiu przytrafiło, o śmierci matki i jednoczesnej utracie ojca, o dorastaniu, o chwilach trudnych i szczęśliwych a przede wszystkim o pasji, determinacji i o stawaniu się wspaniałym piłkarzem.

Zachęcam do przeczytania tej książki, tych którzy lubią sport, tych którzy interesują się sławnymi osobami, tych którzy lubią czytać i tych... no każdego :P

Książka ta, a właściwie słowa Pana Błaszczykowskiego mają w sobie niesamowitą mądrość, głębię i dają siłę do realizacji marzeń i spełniania planów :)

Zastanawiacie się pewnie dlaczego Ten post znajduje się na blogu młodej dziewczyny? Otóż z takiego powodu, że w pewien sposób interesuję się sportem- no może nie śledzę relacji z każdego wydarzenia każdej dyscypliny w Polsce, ale zawsze kiedy reprezentant Polski np w sporcie zimowym bierze udział w zawodach albo reprezentacja polski (czy to w piłkę nożną, piłkę ręczną czy siatkówkę) gra to ja mecz/spotkanie/wydarzenie oglądam, kibicuję i razem z reprezentantami przeżywam każdą zaistniałą sytuację :)

No i to na tyle w tym temacie ;) Dajcie znać czy polecacie do przeczytania jakąś biografię :)

***
Teraz kilka słów o tym co u mnie :)

Ponieważ zaczął się rok akademicki posty w tym tygodniu się nie pojawiały ale mam nadzieję, że z biegiem czasu będą pojawiać się w miarę regularnie :)

Szykuję aktualnie kilka postów więc zaglądajcie, komentujcie a przede wszystkim cieszcie się życiem :)

Komentarze

  1. To jest jedna z pozycji książek do przeczytania na mojej liście!
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.