Przejdź do głównej zawartości

Do kogo wysłałam życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku?

Witajcie moi drodzy czytelnicy!

Już za kilka dni święta Bożego Narodzenia! 

Powoli zbliżamy się również do końca 2021 roku.

W dzisiejszym poście dowiecie się do kogo wysłałam w tym roku życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

***

Koniec bieżącego roku jest dla mnie wyjątkowo intensywny. Mam wrażenie, że doba jest za krótka. Obawiałam się, że nie znajdę czasu na wypełnienie kartek. Jednakże udało się i kilka dni temu wysłałam życzenia. 


***

Zdecydowałam się napisać do:

 1. Królowej Elżbiety II

 2. Księcia Walii i Księżnej Cornwalii

 3. Księcia i Księżnej Cambridge

 4. Księcia i Księżnej Monaco

 5. Króla i Królowej Belgów

 6. Króla i Królowej Hiszpanii


***
Dajcie mi proszę znać do kogo Wy wysłaliście życzenia. Jestem niesamowicie ciekawa. A może otrzymaliście już pierwszą kartkę świąteczną?

Czekam na Wasze komentarze!

Miłego tygodnia!Komentarze

 1. w tym roku niestety nie wysylalam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wysłałąm jedynie do Kate i Williama. Zaś 25.11 wyslalam do Sofii ze Szwecji z okazji urodzin i słyszałam, że od niej szybko przychodzą urodzinowe odpowiedzi. Weosłych świąt Kasiu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu, ja w tamtym roku wysłałam kartki do:
  1. Kate i Williama
  2. Królowej Elżbiety II
  3. Alberta i Charlene
  4. Mathilde i Philipa
  5. Letizii i Felipe
  6. Stephanie i Guillaume
  7. rodziny z Hannoveru
  8. Mary i Frederika

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.