Przejdź do głównej zawartości

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Drogi czytelniku! Droga czytelniczko! 


Życzę Tobie i Twojej rodzinie Wesołych Świąt. Życzę Wam radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Wasze serce rozgrzeje słodka magia, jaką zawsze niesie ze sobą Boże Narodzenie i niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia. Bądźcie zdrowi! 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

I would like to wish you and your family a Merry Christmas. Wishing you and your family a joyous and peaceful Christmas. May your heart    be warmed by the sweet magic that Christmas always brings, and may all your dreams be fulfilled. Stay healthy!

Merry Christmas!
Komentarze

 1. Hej, dlaczego wersja po angielsku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze statystyk bloga wynika,że odsłony są również z innych krajów europejskich 🙂

   Postawmy się więc w sytuacji osoby np z Wielkiej Brytanii. Wydaje mi się,że miło jest przeczytać życzenia w swoim ojczystym języku 😉

   Usuń
 2. Wesołych, spokojnych i zdrowych Świąt i wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia ☃️❄️🌲

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych ,rodzinnych Świąt

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.