Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księżnej Yorku!

Witajcie!

16 listopada otrzymałam podziękowanie od Sarah, Księżnej Yorku za życzenia, które wysłałam jej z okazji jej urodzin.***

Co sądzicie o tej nowej wersji odpowiedzi?

Komentarze

 1. Na pewno nie można tej odpowiedzi odmówić oryginalności i osobistego podejścia :D A autorce jak się podoba ta odpowiedź w porównaniu z innymi jak UK czy Danii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie jestem autorka, ale odpowiedzi z Danii są tak ubogie, powtarzalne, że mam wrażenie że już lepiej tam nie wysyłać, bo wszystkie wyglądają jak z atuomatu. Napiszą, że "JKW księżna Koronna Danii dziękuje za twój miły list". Nic więcej. W BRK dama dworu chociaż odniesie się do każdego akapitu Twojego listu, a tam? Moim zdaniem odpowiedzi z Danii są wyrazem braku szacunku do wysyłającego..

   Usuń
  2. Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz.

   Odpowiedź jest inna i dość oryginalna w porównaniu do ubiegłych lat.
   Nie mniej jednak podoba mi się znacznie bardziej niż np zdjęcie jakiegoś kwiatka.

   W porównaniu z innymi odpowiedziami od brytyjskiej rodziny królewskiej jest ok ;)

   Co do Danii to nie ma porównania. Wypada o niebo lepiej. Odpowiedzi z Danii są automatyczne i za każdym razem takie same. Raz wysłałam bardzo długi list do Mary a w odpowiedzi dostałam kartkę z wiadomością, że Księżna dziękuję za list.

   Usuń
  3. Kasiu, ja tak samo.
   Z okazji 10 rocznicy ślubu Mary i Frederika wysłałam kartkę z życzeniami i długi list.
   A otrzymałam tylko kartkę, co mnie bardzo zawiodło.
   Myślałam, że z okazji okrągłej rocznicy odeślą zdjęcie z sesji.
   W tamtym roku dowiedziałam się, że nawet na życzenia z okazji ślubu odsyłali tylko lichą kartkę (tak samo było w przypadku Mette Marit i Haakona).
   Moim zdaniem to bardzo słabe :(

   Usuń
  4. DRK nie odsyła zdjęć, bez względu na to jak długi list się wyśle.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.