Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księżnej Yorku!

Witajcie!

16 listopada otrzymałam podziękowanie od Sarah, Księżnej Yorku za życzenia, które wysłałam jej z okazji jej urodzin.***

Co sądzicie o tej nowej wersji odpowiedzi?

Komentarze

 1. Na pewno nie można tej odpowiedzi odmówić oryginalności i osobistego podejścia :D A autorce jak się podoba ta odpowiedź w porównaniu z innymi jak UK czy Danii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie jestem autorka, ale odpowiedzi z Danii są tak ubogie, powtarzalne, że mam wrażenie że już lepiej tam nie wysyłać, bo wszystkie wyglądają jak z atuomatu. Napiszą, że "JKW księżna Koronna Danii dziękuje za twój miły list". Nic więcej. W BRK dama dworu chociaż odniesie się do każdego akapitu Twojego listu, a tam? Moim zdaniem odpowiedzi z Danii są wyrazem braku szacunku do wysyłającego..

   Usuń
  2. Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz.

   Odpowiedź jest inna i dość oryginalna w porównaniu do ubiegłych lat.
   Nie mniej jednak podoba mi się znacznie bardziej niż np zdjęcie jakiegoś kwiatka.

   W porównaniu z innymi odpowiedziami od brytyjskiej rodziny królewskiej jest ok ;)

   Co do Danii to nie ma porównania. Wypada o niebo lepiej. Odpowiedzi z Danii są automatyczne i za każdym razem takie same. Raz wysłałam bardzo długi list do Mary a w odpowiedzi dostałam kartkę z wiadomością, że Księżna dziękuję za list.

   Usuń
  3. Kasiu, ja tak samo.
   Z okazji 10 rocznicy ślubu Mary i Frederika wysłałam kartkę z życzeniami i długi list.
   A otrzymałam tylko kartkę, co mnie bardzo zawiodło.
   Myślałam, że z okazji okrągłej rocznicy odeślą zdjęcie z sesji.
   W tamtym roku dowiedziałam się, że nawet na życzenia z okazji ślubu odsyłali tylko lichą kartkę (tak samo było w przypadku Mette Marit i Haakona).
   Moim zdaniem to bardzo słabe :(

   Usuń
  4. DRK nie odsyła zdjęć, bez względu na to jak długi list się wyśle.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.