Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księcia Emmanuela!

 Witajcie!

2 listopada otrzymałam podziękowanie od Króla i Królowej Belgów za życzenia, które wysłałam z okazji urodzin Księcia Emmanuela z Belgii.

Do odpowiedzi dołączono nowe zdjęcie Księcia.

Komentarze

 1. Gratulacje! Piszesz do nich listy po francusku, że odpowiadają po francusku, czy na przykład zawsze po angielsku, a royalsi i tak odpowiadają w swoich ojczystych językach? Jak to wygląda w różnych rodzinach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo!

   Ja zawsze piszę po angielsku. Odpowiedzi przychodzą przeważnie w języku ojczystym lub angielskim.

   Np odpowiedzi z Belgii na urodziny są po francusku, jeśli wysyłasz list bez okazji po angielsku to odpowiedź również jest w tym języku, zaś kartka świąteczna jest po angielsku, niemiecku, francusku i niderlandzku.

   Odpowiedzi z Luksemburga są w języku angielskim, luksemburskim lub francuskim.

   Odpowiedzi z Monako są po francusku lub angielsku.

   Usuń
 2. Gratuluję :) Też otrzymałam tą odpowiedź. Podoba mi się to zdjęcie księcia. Moim zdaniem, przez ostatni rok bardzo zmężniał.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.