Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Dziedzicznego Wielkiego Księcia i Dziedzicznej Wielkiej Księżnej Luksemburga!

 Witajcie!


3 listopada otrzymałam podziękowanie za życzenia, które wysłałam do Dziedzicznego Wielkiego Księcia i Dziedzicznej Wielkiej Księżnej Luksemburga z okazji ich rocznicy ślubu. Do podziękowania dołączono zdjęcie wykonane podczas chrztu ich synka Księcia Charlesa.


Komentarze

 1. Gratuluję :)
  Ja otrzymałam oczywiście bez zdjęcia...
  Już czwarty rok z rzędu.

  A tak w ogóle, dzisiaj robiąc porządki spostrzegłam, że nie dostałam odpowiedzi na kartki wysłane w lutym ( do księżnej Mary oraz Wielkiej Dziedzicznej Księżnej Stephanie z okazji urodzin) i marcu ( do księżniczki Eugenie).
  Pewnie przez wybuch pandemii!?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie otrzymałam odpowiedzi od księżniczki Eugenii, choć do niej pisałam z okazji urodzin.
   A dla Kasi gratulacje z powodu otrzymania pięknej odpowiedzi.

   Usuń
  2. Dziękuję!

   Ja już się pogubiłam w rozeznaniu ilu odpowiedzi nie otrzymałam :(

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.