Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księcia Carla Philipa i Tessy Antony

Witajcie! Ten tydzień rozpoczął się u mnie bardzo przyjemnie gdyż otrzymałam dwie nowe odpowiedzi. 

Pierwsza odpowiedź jest od Księcia Carla Philipa, druga zaś od Tessy Antony.

Odpowiedź ze Szwecji to wspaniała  niespodzianka ❤
Komentarze

 1. Gratulacje obie są śliczne ciekawe jak się czuje Tessy otrzymując nadal pozdrowienia od królewskich fanów?
  Ja w tym miesiącu wysłałam kartki do księżniczki Elzbiety z Belgii oraz Beatrice i Eugenii mam nadzieję że odpowiedzą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)

   Myślę, że jest jej miło.

   Ja również do nich napisałam. Szczególnie od Beatrice i Eugenii oczekuję ładnych odpowiedzi.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Rodzina Królewska w żałobie

Witajcie! 9 września Król Karol III przybył z Balmoral do Londynu. Samochód, którym podróżował wraz z małżonką zatrzymał się pod bramą pałacu. Para spotkała się z licznie zgromadzonym tłumem, odebrała kondolencje oraz obejrzała kwiaty zostawione pod bramą. Następnie pieszo udali się do Pałacu Buckingham. *** Wieczorem odbyła się transmisja przemówienia Króla w którym między innymi oddał hołd zmarłej Królowej, podziękował jej oraz pożegnał ją. Przekazał nam również wiadomość, że od tego momentu Książę William i Księżna Catherine znani są jako Prince and Princess of Wales. *** 10 września bliscy Królowej udali się na prywatną Mszę Świętą. W nabożeństwie uczestniczyli: Księżniczka Anna i Sir Tim Laurence, Peter Phillips, Zara Tindall, Hrabia i Hrabina Wessex, Lady Louise Windsor, Książę Yorku oraz Księżniczki Beatrice i Eugenie. Po nabożeństwie udali się pieszo do zamku. Na chwilę zatrzymali się i obejrzeli kwiaty i kartki, listy znajdujące się przy bramie Balmoral.  *** Ponieważ tego ran

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie.