Przejdź do głównej zawartości

Komentarz do ostatnich wydarzeń

Drodzy czytelnicy! 

Nie spodziewałam się, że post o listach bez odpowiedzi wzbudzi tak duże zainteresowanie. 

Wasze komentarze i wiadomości przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Mnie również smuci fakt, że nie otrzymałam tak wielu odpowiedzi. Kiedy wysyłam list niecierpliwie czekam na odpowiedź. Szczególnie przykro jest kiedy widzę, że inne osoby otrzymały oczekiwaną przeze mnie odpowiedź.

Chcę zwrócić waszą uwagę na fakt, że:
  • odpowiedź z Norwegi i Szwecji otrzymują nieliczni. Pisząc do tych dwóch dworów trzeba się liczyć z porażką i brakiem odpowiedzi.
  • odpowiedź z Danii jest zawsze taka sama. Nie odsyłają zdjęć więc proszę Was nie oczekujcie tego.  
  • odpowiedź z Luksemburga jest zawsze taka sama. Czasami dołączają zdjęcie. Nie każdy je otrzymuje. Jest to moim zdaniem sprawa losowa.
  • odpowiedź z Wielkiej Brytanii to najczęściej pocztówka lub list. W ostatnim czasie odpowiedzi z Clarence House przychodzą z dużym opóźnieniem lub w ogóle. Fakt ten jest niezależny od nas więc nic nie możemy na to poradzić.
Proszę Was. Jeśli decydujecie się na wysyłanie listu bądźcie cierpliwi i nie oczekujcie za wiele. Lepiej być mile zaskoczonym niż się rozczarować.

Na górze strony jest zakładka w której możecie zobaczyć na jakie odpowiedzi czekam.

Jestem Wam ogromnie wdzięczna i bardzo Wam dziękuję za to, że tu jesteście! Życzę Wam wielu odpowiedzi i miłego dnia!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.