Przejdź do głównej zawartości

Moja kolekcja- nowe gazety

W ostatnim czasie moja kolekcja gazet powiększyła się o trzy nowe egzemplarze. 

W tym wydaniu "Hello!" Lady Gabriella Windsor opowiedziała o swoim ślubie i sukni ślubnej, którą można było dokładniej obejrzeć. W magazynie znalazły się również zdjęcia z chrztu małego Archiego :)  


Komentarze

 1. Mam pytanie - o czym są artykuły poświęcone Dianie (domyślam się że coś o aspekcie medycznym przy okazji wypadku), Karolowi & Camilii, a także Madeleine? Czy jest możliwe jakieś streszczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niemieckie gazety to typowe tabloidy. Artykuły są oparte na plotkach (nie potwierdzonych informacjach). W obu pełno jest artykułów o członkach monarchii. W wolnej chwili zrobię streszczenie artykułów i zamieszczę je tutaj w komentarzu lub w oddzielnym poście.

   Usuń
 2. Supr :) Gratulacje super narybki w kolekcji :) Fajny ten artykuł o szczegółach sukni ślubnej Lady Gabrielii, fajnie by było poczytać o tym :) Pozdrwiam i życzę udanego tygodnia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i wzajemnie życzę udanego tygodnia. Pozdrawiam!

   PS. Jeśli jesteś zainteresowana tym artykułem to skontaktuj się proszę ze mną mailowo 🙂

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.