Przejdź do głównej zawartości

Trzecie urodziny bloga!

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni. 
Cecelia Ahern – "Love, Rosie" Witajcie moi drodzy czytelnicy! Dziś mój blog obchodzi trzecie urodziny! Dziękuję Wam za wszystkie wiadomości, komentarze, odsłony. 

Zakładając go nie przypuszczałam, że moja przygoda z blogowaniem potrwa tak długo. Plan był taki, że blog miał być chwilową odskocznią, możliwością dzielenia się swoimi przemyśleniami. Początkowo nie był on blogiem typowo "królewskim". Pierwsze posty były ogólne i proste (nie mogę uwierzyć, że je publikowałam :) ). Z czasem królewska pasja wygrała i oto teraz jesteśmy w tym miejscu.

Przez te trzy lata wydarzyło się naprawdę wiele. Zarówno w moim życiu prywatnym jak i przede wszystkim w rodzinach królewskich. Nie mogę uwierzyć, że było nam dane wspólnie przeżywać ślub Księcia Harry'ego!

Szczęśliwe chwile, chwile zwątpienia i rezygnacji, wzloty i upadki. Nie cierpliwe oczekiwanie i radość z otrzymanych listów. 

Dziękuję, że jesteście ze mną!!

Miłego dnia!


źródło: tumblr

Komentarze

 1. Niesamowite, że to już trzy lata! Życzę kolejnych milionów odsłon, kolejnych Czytelników i kolejnych królewskich wydarzeń, które będziemy tutaj razem z Tobą przeżywać :) Obyś była z Nami przez długie, długie lata! Wszystkiego, co tylko sobie wymarzysz i ogromne gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję rocznicy!!! :) Dużo dużo pomysłów na posty i inspiracji i oczywiście jak najwięcej wydarzeń do opisywania :) Dziękuję za wszystkie posty i odpowiedzi na moje pytania :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za piękne słowa i wszystkie pytania!

   Usuń
 3. Kasiu!
  Gratuluję Ci wytrwałości w pisaniu i dziękuję za wszystkie posty Twojego autorstwa.
  Jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojego bloga.
  Życzę dalszych sukcesów!
  Czytelniczka Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Olu za miłe słowa i odwiedzanie bloga!

   Usuń
 4. Gratulacje:) życzę dalszych sukcesów !

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogromne gratulacje Kasieńko!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje z okazji urodzin bloga! Wstyd się przyznać, ale początkowo traktowałam Twojego bloga trochę jak "pobocznego" tzn. takiego, w którym autor pisze to i owo, ale cała działalność nie ma większej jednolitości. Później nadeszła jednak seria o sukniach ślubnach i byłam pod ogromnym wrażeniem - zestawienie wszystkich sukien z caaałej Europy musiało zająć masę czasu. Odtąd bardzo często tu zaglądam, tym bardziej że wiele innych blogów podupadło, więc obserwowanie tu coraz to nowej aktywności i poświęcenia z Twojej strony jest naprawdę super. Pozdrawiam

  btw To pierwszy blog, na którym tak dobrze mi się komentuje i nie mam żadnych oporów, by to robić :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za szczery komentarz! Nie miej oporów i rób to jak najczęściej ;)
   Zachęcam do dalszego odwiedzania bloga. Pracuję nad kilkoma seriami i mam nadzieję, że Wam się spodobają!

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.