Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie 2017 roku

Witajcie! Wczoraj powitaliśmy Nowy Rok dlatego dziś przyszedł czas na krótkie podsumowanie tego co wydarzyło się w 2017 roku.

Zacznę od listów, gdyż większość z Was odwiedza tego bloga właśnie z powodu listów ;) W 2017 roku otrzymałam 34 odpowiedzi. Oczywiście wysłałam wiele więcej listów ale no cóż. Nie wszystko w życiu się udaje. Mam nadzieję, że ten rok przyniesie wiele wspaniałych odpowiedzi.

Najchętniej czytane przez Was posty to:


 1. Nie wszystko zawsze się udaje :(
 2. Książę Harry się żeni!
 3. Niespodzianka z Monako!
 4. Podsumowanie emocjonującego dnia+ więcej
 5. Podziękowanie z Wielkiej Brytanii!
 6. Moja kolekcja autografów!
 7. Najpiękniejszy dzień w życiu!

Dla mnie 2017 rok był bardzo udany. Zarówno prywatnie jak i zawodowo. Przede wszystkim spełniło się moje największe marzenie. Data 17.07.2017 roku na zawsze pozostanie w mojej pamięci i w sercu. Nie tylko ze względu na możliwość zobaczenia na żywo Księcia Williama i Księżnej Kate ale również spotkania wielu z Was w Warszawie ❤ Bardzo dziękuję, każdej osobie z którą miałam możliwość porozmawiać :) 

Dzisiejszy dzień to również okazja by powiedzieć dziękuję. Dziękuję Wam za wszystkie wyświetlenia, komentarze i wiadomości otrzymane zarówno w ubiegłym roku jaki i podczas całej działalności bloga! Są one dla mnie motywacją do pisania jak również miłym elementem szarej codzienności. 

Bardzo Wam dziękuję!!

Miłego dnia!!

Komentarze

 1. 2017 rok obfitował w wiele ciekawych wydarzeń w rodzinach królewskich.
  Dla nas najbardziej ekscytującym była wizyta K&W w Polsce!
  Ogłoszono też ciąże, był ślub w Hanoverze....
  No i Harry się zaręczył.
  Działo się!! Życzę nam-fanom monarchii, aby ten rok też nas niejednokrotnie zaskoczył.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.