Przejdź do głównej zawartości

Nowa odpowiedź :)

Witajcie! Dziś chciałabym pokazać kolejną odpowiedź. Odpowiedź, którą otrzymałam dzisiaj. Jest to odpowiedź na list wysłany z życzeniami z okazji świąt i nowego roku. Tym razem odpowiedź nadeszła z Danii. Klasyczne podziękowanie od Księcia Fryderyka i Księżnej Mary.Komentarze

 1. Mam pytanie zawsze otrzymujesz odpowiedź z Danii?

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie czy wysylalas list do księżnej Mery na urodziny a jesli tak to czy otrzymalas odpowiedź ? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy mogłabyś mi podać adres do korespondencji do Mery ? :)Bede wdzięczna ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. D.K.H. Kronprinsen og Kronprinsessens Hof
   Amalienborg Slotsplads 8
   Postboks 2143
   1015 København K
   Dania/Denmark

   Usuń
  2. Dziekuje za odpowiedź :)

   Usuń
 4. Mam pytanie czy odpowiedzi z Dani to tylko klasyczne podziękowanie za list czy zdarzają się odpowiedzi z zdiecjem ;-).Mam pytanie czy bedzie jakaś seria konkursu o brytyjskiej rodzinie królewskiej :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że tylko klasyczne podziękowania. Kiedy pisałam do Duńskiej Królowej to otrzymałam list z odręcznie napisanym (przez damę dworu) moim imieniem i nazwiskiem :) Mały gest a cieszy.

   Możliwe, że kolejny konkurs pojawi się w okolicy wakacji.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedz co do konkursu nie mogę się już doczekać !:-)

   Usuń
 5. Gratuluję odpowiedzi!
  Szkoda,że bez zdjęcia.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.