Przejdź do głównej zawartości

Królewskie wizyty w Polsce

Witajcie!! Dziś post w całości skierowany do Was. Chciałabym Was zapytać o opinię ;)

Jak sądzicie? Kiedy możemy spodziewać się kolejnej królewskiej wizyty w naszym kraju? I która para teoretycznie mogłaby nas odwiedzić?

Pod koniec zeszłego roku zastanawiałam się kiedy kolejna wizyta. Kto i kiedy przyjedzie? W głowie mam wytypowane trzy pary książę Fryderyk i księżna Mary z Danii, książę Albert i księżna Charlene z Monako oraz księżniczka Victoria i książę Daniel ze Szwecji.

Dla przypomnienia Polskę odwiedzili:

 • 2017 r- Książę William i Księżna Kate 
 • 2015 r- Król Filip i Królowa Matylda oraz Król Willem-Alexander i Królowa Maxima 
 • 2014 r- książę Fryderyk i księżna Mary
 • 2012 r- Książę Albert i Księżna Charlene
 • 2011 r- Król Carl XVI Gustaf i Królowa Sylwia

Jak sądzicie? Kiedy możemy spodziewać się kolejnej królewskiej wizyty w naszym kraju?

Komentarze

 1. Z wytypowanych przez ciebie par stawiam tylko na Victorię i Daniela. Dwie pozostałe były w Polsce niedawno i raczej w bliskiej przyszłości nie zobaczymy ich w Polsce. Obstawiałabym raczej Letizię i Felipe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, też chciałabym zobaczyć Letizię i Felipe w Polsce, ale póki co chyba się na to nie zanosi...

   Usuń
 2. Bardzo bym chciał,żeby książę Joachim i księżna Marie odwiedzili Polskę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też obstawiałabym Letizię i Felipe. Bardzo też bym chciała, aby przyjechali do Polski Victoria i Daniel :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Victoria i Daniel oraz MM i HAakon w listopad zie - to mój typ.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.