Przejdź do głównej zawartości

List z Londynu!


Dziś dostałam odpowiedź z Londynu od Księcia Williama i Księżnej Catherine. List do nich wysłałam 6 marca i napisałam w nim o sobie, o Polsce i o mieście w którym mieszkam. Do listu dołączyłam dwa zdjęcia, które zrobiłam w zeszłym roku.


Miłego dnia!

Komentarze

 1. Gratulacje!
  Ja wyslalam do nich list 10 marca. Myślisz ze tez juz dostane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Na pewno dostaniesz ;) Jeśli nie w tym tygodniu to w następnym :)
   Powodzenia! Trzymam kciuki!

   Usuń
 2. Gratuluję! Ja właśnie dzisiaj wysłałem listy do Anglii,Danii i Belgii. Zastanawiam się jeszcze nad napisaniem listu do księżnej Camilli lub księżnej Marie z Liechtensteinu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Trzymam kciuki za szybkie i satysfakcjonujące odpowiedzi!
   Ja dziś wysłałam do Księżnej Camilli a zastanawiam się nad wysłaniem listów z okazji Wielkanocy ;)

   Usuń
 3. Ja czekam na odpowiedzi od Kate i Williama :)
  Trzymaj kciuki!
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.