Przejdź do głównej zawartości

Jubileuszowy post oraz odpowiedź z Belgii!

Witajcie! Dziś na blogu mały jubileusz ponieważ jest to 100 opublikowany post. Dlatego przy tej okazji chciałabym Wam wszystkim razem i każdemu z osobna serdecznie podziękować za odwiedzanie mojego bloga, miłe słowa i maile.

Dzisiejszy jubileusz jest wyjątkowy dzięki nowej otrzymanej odpowiedzi. Jest to odpowiedź z Belgii, odpowiedź od Króla na moje życzenia wysłane z okazji Jego 57 urodzin.

Na odpowiedź czekałam 14 dni :)
A Ty dostałeś jakąś nową odpowiedź?

Komentarze

 1. Gratulacje! myślałem ze wysla zdjecia. Szkoda :/. A poprosilas o zdj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Nie poprosiłam bo sądziłam, że wyślą sami :/

   Usuń
 2. Gratuluję jubileuszu i odpowiedzi :) Ja również wysłałem list do Króla i nie dostałem jeszcze odpowiedzi :(
  Zaczynam się już trochę martwić, bo list wysłałem 3 kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Myślę, że wkrótce otrzymasz odpowiedź ;)

   Usuń
 3. Gratuluję! Wczoraj dostałam odpowiedź od księcia Karola i księżnej Camilli za gratulacje z okazji rocznicy ślubu i życzenia świąteczne. A dziś od księcia Alberta podziękowania za życzenia urodzinowe ze zdjęciem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję odpowiedzi! Szkoda, że bez zdjęcia.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.