Przejdź do głównej zawartości

Ostatnia świąteczna odpowiedź!


Dziś otrzymałam odpowiedź na list wysłany w grudniu z życzeniami świąteczno- noworocznymi. 
Jest to odpowiedź z Luksemburga od Księcia Felixa i Księżnej Claire.

Miałam nadzieję, że do odpowiedzi z Luksemburga dołączone będzie zdjęcie jednak niestety tak nie jest a szkoda :(
***
To już ostatnia odpowiedź z kategorii świąteczno-noworocznych na jakie czekałam. Wysłałam 9 listów i otrzymałam na wszystkie odpowiedź. 
***
To na jakie listy jeszcze czekam możecie zobaczyć w zakładce po prawej stronie.

Zachęcam do obserwowania bloga na Instagramie (@blogowaniezk) oraz jeśli go lubićie do zakładki ulubione blogi :) Zapraszam do odwiedzania, kontaktu, zadawania pytań!

Życzę miłego tygodnia i wielu odpowiedzi!

Komentarze

  1. Gratuluję uzyskania wszystkich odpowiedzi ;)
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.