Przejdź do głównej zawartości

Miła niespodzianka

Sobota. Czas nadrabiania zaległości z całego tygodnia. Ja wybrałam się dziś na większe zakupy i kupiłam przy okazji gazetę Viva!. I kiedy przeglądałam ją sobie w domu natrafiłam na artykuł o Księżnej Dianie :) 
Artykuł o tytule "Księżna ikona" opisuje życie Diany. Dzieciństwo, najważniejsze momenty, wychowywanie dzieci oraz rozpad małżeństwa i tragiczny wypadek. Artykuł uzupełniają zdjęcia.

***
Jeśli chcecie kupić sobie tą gazetę to jest ona aktualnie w sprzedaży i kosztuje 3,69.

Komentarze

 1. Jako to był numer Vivy?
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogę znaleźć tego numeru. Jak tylko go odszukam to dam znać.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.