Przejdź do głównej zawartości

Moje plany na najbliższy czas :)

Witajcie! Na początek krótkie podsumowanie ;)
W ciągu ostatniego miesiąca wysłałam 4 listy do rodzin królewskich.
Wysłałam list do Księcia Karola z Wielkiej Brytanii, Księcia Alberta z Monako, Pary z Luksemburga- Stefanii i Guillaume oraz Księżnej Charlene z Monako. Jak na razie nie otrzymałam odpowiedzi. Kiedy przyjdą na pewno Wam je pokażę.
W najbliższych dniach planuję wysłać życzenia urodzinowe dla bliźniąt z Monako oraz do Luksemburga gdy Księżna Claire oraz Książę Felix ponownie zostaną rodzicami.
A kilka dni później wyślę listy z życzeniami bożonarodzeniowo-noworocznymi.
W tym roku listy powędrują do:
Wielkiej Brytanii: Księżnej Kate, Księcia Williama oraz ich dzieci
Wielkiej Brytanii: Księcia Harrego
Danii: Księżnej Mary, Księcia Fryderyka oraz ich dzieci
Monako: Księcia Alberta i Księżnej Charlene oraz ich dzieci
Holandii: Królowej Maximy i Króla Willema-Alexandra oraz ich córek
Belgii: Króla Filipa, Królowej Matyldy oraz ich dzieci
Hiszpanii: Królowej Letycji i Króla Filipa oraz ich córek
Luksemburga: Księżnej Claire i Księcia Felixa oraz ich dzieci


Tak jak widzicie- wyślę 8 listów i mam nadzieję, że na wszystkie otrzymam odpowiedź!!


A Wy? Do kogo planujecie wysłać list z życzeniami?

Komentarze

 1. Ja w tym roku mam zamiar napisać do Belgii,Grecji,Anglii i jeszcze może do Hiszpanii. Mam wątpliwości co do Grecji, bo nie wiem czy dostanę odpowiedź księcia Pavlosa i Marie-Chantal. Ale chyba zaryzykuję bo ich kartki świąteczne są naprawdę bardzo ładne. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja do belgii i hiszpanii będę wysyłała po raz pierwszy więc jestem bardzo ciekawa czy dostanę odpowiedź ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ambitne plany, niedługo zobaczę kto odesłał odpowiedzi.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.