Przejdź do głównej zawartości

Szok, który nie minął!!

Media, media społecznościowe. Telewizja, radio, internet, prasa. Żyjemy w czasach w których dostęp do informacji jest bezproblemowy i łatwy. W każdej chwili można dowiedzieć się praktycznie wszystkiego. Trzeba pamiętać, że niektóre informacje należy przyjmować z dystansem. 

Jakiś czas temu zagraniczna prasa zaczęła publikować informację- zresztą po raz kolejny- o nowym związku Księcia Harrego. Powiem szczerze, że nie wierzyłam w te informację i wydawało mi się, że to kolejna plotka wyssana z palca. Jednak wczoraj rano pałac Kensington w oficjalnym oświadczeniu potwierdził, że Książę jest od kilku miesięcy w związku z Meghan Markle- amerykańską aktorką. Nie wiem ile razy czytałam zdanie "jego dziewczyna" ;) ale cały czas wydawało mi się to jakby no nie realne. 
Byłam w szoku a właściwie to nadal jestem. Jak o tym myślę to cały czas wydaje mi się to plotką ale jak już wiemy jest to prawda.
Ciekawi mnie jak ta historia się rozwinie i jaki będzie miała koniec. 
Osobiście mam dwa zgoła odmienne przypuszczenia. Z jednej strony uważam, że za kilka miesięcy usłyszymy, że rozstali się w zgodzie. Z drugiej zaś, że pod koniec przyszłego roku lub jeszcze później usłyszymy nowinę o zaręczynach i doczekamy się kolejnego Royal Wedding. 
Jak będzie tego nie wie nikt . Pamiętajmy jednak, żeby nie wierzyć we wszystko co czytamy lub będziemy czytać. Podejrzewam, że przez najbliższy czas prasa będzie wymyślać co raz to nowe informację na temat tej relacji. Bo przecież gdyby to wszystko co piszą było prawdą to William miał by z Catherine co najmniej 10 dzieci ;) 
Ciekawi mnie co Wy o tej informacji myślicie. Dajcie mi znać w komentarzu!!

PS. ŚLICZNA Z NICH PARA <3 <3

***
zdjęcia znalezione w sieci  

Komentarze

  1. Mnie zdziwił fakt,że wydano takie oświadczenie.
    Osobiście kibicuję tej parze!
    Choć widzę,że czym bliżej ślubu to więcej nieprzychylnych artykułów nawet na polskich portalach się pojawia.
    ania_lroyal

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.