Przejdź do głównej zawartości

Powrót bloga po przerwie!

Witajcie drodzy czytelnicy!

Jak część z Was zauważyła jakiś czas temu zniknęłam z blogosfery. Liczne sytuacje prywatne w pewnym stopniu wymusiły na mnie tą przerwę. Teraz powracam i mam nadzieję, że będziecie ze mną przez kolejny rok :) 

Chciałabym bardzo podziękować za wiadomości na Instagramie i maile z pytaniem co u mnie. Bardzo to doceniam. Dziękuję również wszystkim tym, którzy pytali o mnie na innych blogach. Jest mi niezwykle miło.


***

 

W najbliższym czasie harmonogram będzie wyglądał następująco: 

- w poniedziałki, środy i piątki- będzie pojawiał się post z nową odpowiedzią, o ile oczywiście będę miała Wam co pokazać;

- w soboty- pojawiać się będą ankiety, quizy, Q&A, notatki i wszelkie posty nie związane z listami. Pierwszy post pojawi się najwcześniej w połowie października.


***

Zapraszam do odwiedzania bloga :)Komentarze

 1. Ogromnie się cieszę! :D To jeden z najlepszych blogów i naprawdę byłoby szkoda, gdyby zniknął (a w ostatnim czasie kilka niestety przepadło/nie jest już aktualizowanych). Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że wracasz! Bardzo brakowało nam Ciebie i Twojego bloga, ale czasami przerwa się przydaje :) Powodzenia i z niecierpliwością czekam na pierwsze posty po przerwie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Ci dziękuję!
   Pozdrawiam bardzo serdecznie!!

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.