Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Arcyksiężnej Kathleen!

Witajcie! 

6 kwietnia otrzymałam podziękowanie od Arcyksięcia Imre i Arcyksiężnej Kathleen za gratulacje, które wysłałam do nich z okazji narodzin ich córki. Do podziękowania dołączono dwa poniższe zdjęcia, które zapewne mieliście już okazję widzieć w internecie.
Bardzo podoba mi się, że na kopercie dopisano, że odpowiedź jest również dla mojej rodziny :)Komentarze

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Royal Baby

Witajcie drodzy czytelnicy! Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. Mam nadzieję, że jesteście zdrowi i bezpieczni. Niestety w ostatnim czasie        nie otrzymałam żadnej nowej odpowiedzi :(   Z powodu panującej na świecie pandemii wiele z Was pozostaje w domach        i uczy się, pracuje zdalnie. Dlatego dla umilenia- chociaż w niewielkim stopniu tego trudnego dla nas wszystkich czasu- proponuję małą zabawę ;)  *** Wyobraź sobie, że jesteś członkiem rodziny królewskiej i wraz ze swoją drugą połówką spodziewacie się dziecka. Jakie imię byś wybrał/wybrała? *** Zachęcam Was do przyłączenia się do zabawy!