Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księżnej Charlene!

Witajcie! 

2 lutego otrzymałam odpowiedź od Charlene, Księżnej Monako. Jest to podziękowanie za życzenia, które wysłałam jej z okazji jej 43 urodzin. Charlene Lynette Wittstock urodziła się 25 stycznia 1978 roku w Bulawayo. Charlene poznała Księcia Alberta w 2000 roku. Para pobrała się 1 lipca 2011 roku. 
10 grudnia 2014 roku zostali rodzicami bliźniąt- Gabrielli i Jacques’a.
Komentarze

 1. Gratulacje serdeczne. Podobno wczoraj rozesłano odpowiedzi od Kate. Ale nie wiem czy to prawda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj widziałam na IG, odesłano zdjęcie, które rodzina opublikowała jako kartkę świąteczną w 2020 roku.
   Ciekawi mnie, jaka kartkę odeślą na życzenia urodzinowe dla Kate :)

   Usuń
 2. Gratuluję pięknej odpowiedzi i miło że przy okazji zamieściłaś biogram księżnej Charlene. Bardzo lubię odpowiedzi z Monako. Do mnie przyszła taka sama.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu, super nowa grafika strony :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, cieszę się, że się podoba :)

   Usuń
 4. Piękny nowy wygląd strony :)
  Gratuluję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, cieszę się, że się podoba :)

   Usuń
 5. Oo zmieniłaś wygląd bloga? :) (i oczywiście gratulacje z okazji otrzymania odpowiedzi)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.