Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księżnej Charlene!

Witajcie! 

2 lutego otrzymałam odpowiedź od Charlene, Księżnej Monako. Jest to podziękowanie za życzenia, które wysłałam jej z okazji jej 43 urodzin. Charlene Lynette Wittstock urodziła się 25 stycznia 1978 roku w Bulawayo. Charlene poznała Księcia Alberta w 2000 roku. Para pobrała się 1 lipca 2011 roku. 
10 grudnia 2014 roku zostali rodzicami bliźniąt- Gabrielli i Jacques’a.
Komentarze

 1. Gratulacje serdeczne. Podobno wczoraj rozesłano odpowiedzi od Kate. Ale nie wiem czy to prawda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj widziałam na IG, odesłano zdjęcie, które rodzina opublikowała jako kartkę świąteczną w 2020 roku.
   Ciekawi mnie, jaka kartkę odeślą na życzenia urodzinowe dla Kate :)

   Usuń
 2. Gratuluję pięknej odpowiedzi i miło że przy okazji zamieściłaś biogram księżnej Charlene. Bardzo lubię odpowiedzi z Monako. Do mnie przyszła taka sama.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu, super nowa grafika strony :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, cieszę się, że się podoba :)

   Usuń
 4. Piękny nowy wygląd strony :)
  Gratuluję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, cieszę się, że się podoba :)

   Usuń
 5. Oo zmieniłaś wygląd bloga? :) (i oczywiście gratulacje z okazji otrzymania odpowiedzi)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.