Przejdź do głównej zawartości

Do kogo napisałam w lutym 2021 roku?

Drodzy czytelnicy! Witajcie w poście z serii "Do kogo napisałam w...?".  


W lutym napisałam do: 


Księżniczki Alexandry z LuksemburgaKsiężnej Stéphanie z  LuksemburgaWielkiego Księcia i Wielkiej Księżnej z  Luksemburga Księżnej Ekateriny z Hanoveru

Komentarze

 1. Nic się nie wyświetla.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację. Już poprawiłam więc powinno działać :)

   Usuń
  2. Teraz wszystko pięknie widać :) dzięki! :)

   Usuń
 2. Z jakiej okazji napisałaś do Księżnej Ekateriny?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy księżna Kate i BRK odsyłają odpowiedzi? W sensie bo nie wiem, bo jest pandemia i no :( Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia❤️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, odpowiedzi od BRK są ponownie rozsyłane. Jak na razie nie widziałam odpowiedzi od Pary z Cambridge ale mam ogromną nadzieję,że wkrótce otrzymamy odpowiedzi :)

   Dziękuję za pozdrawiania.
   Również pozdrawiam i życzę miłego tygodnia 🙂

   Usuń
 4. Ojej ja najbardziej czekam na odpowiedź świąteczna od Sarah?💖❄️

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.