Przejdź do głównej zawartości

Ostatnie wyjścia Harry'ego i Meghan!

Witajcie! Na prośbę kilku osób publikuję dziś notatkę podsumowującą ostatnie oficjalne spotkania Księcia i Księżnej Sussex.

26 lutego Książę Harry był w Edynburgu, gdzie wziął udział w konferencji w ramach wojej nowej inicjatywy Travalyst. Jak dowiadujemy się z  oficjalnej strony przedsięwzięcia: Travalyst pracuje nad budową przyszłości w której ludzie dzięki swoim wakacjom i wycieczkom przyczynią się do przyniesienia korzyści społecznych, środowiskowych i ekonomicznych.


In Scotland today, The Duke of Sussex and Travalyst have hosted a summit to launch their next phase of work, putting communities first, with a mission to create a more sustainable tourism industry. • “We are a coalition of partners with a shared goal to transform the future of tourism and travel for everyone – to give people access to better information and ensure the future development of tourism positively supports the destinations that the industry relies on, and that their communities depend on. We believe travel is a good thing. It is the heart of human experience, of cultural connections and of new friendships.” - The Duke of Sussex Travalyst is working to build a future where people are able to take holidays and trips that have social, environmental and economic benefits to communities and destinations built in. There is an increasing desire for these types of trips – and we want to make them a reality for everyone. At today’s summit in Edinburgh, representatives from across the Scottish tourism sector discussed the need to encourage and incentivise sustainable practices across the supply chain, in a way that meets the needs of consumers who want more clarity on how to choose more sustainable options. Image © PA / SussexRoyal
Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)


28 lutego Książę odwiedził  Abbey Road Studios gdzie wraz z Jon'em Bon Jovi nadzorował nagranie piosenki 'Unbroken". Książę nie zdecydował się zaśpiewać wraz z chórem. Singiel zostanie wydany w marcu jako wsparcie Invictus Games.5 marca para pojawiła się na rozdaniu nagród Endeavour Fund.6 marca Książę otworzył muzeum The Silverstone Experience, które opowiada o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości brytyjskich wyścigów samochodowych.

7 marca para pojawiła się na Mountbatten Festival of Music, który odbywał się w Royal Albert Hall. 

9 marca para wraz z innymi członkami rodziny królewskiej wzięli udział w nabożeństwie w Westminster Abbey.
***

Meghan odbyła również kilka wyjść, które nie zostały ogłoszone wcześniej.

Odwiedziła swój patronat- National Theatre.Odwiedziła szkołę Robert Clack School w Dagenham.***
Źródło zdjęć: pinterest, tumblr, instagram sussexroyal, getty images

Komentarze

 1. Mam pytanie, czy na wczorajszym nabożeństwie, z Royalsow byli tylko Królowa, Karol, William, Harry i Edward z zonami?? Nikogo więcej??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Obecni byli: Królowa, Karoli i Camilla, William i Kate, Harry z Meghan oraz Edward i Sophie

   Usuń
  2. A wiesz może dlaczego tylko oni?

   Usuń
  3. Szczerze mówiąc to nie wiem. W zeszłym roku był obecny również Książę Andrzej. Jego nieobecność w tym roku jest oczywista.

   Usuń
 2. Mimo że za nią nie przepadam, naprawdę mi szkoda, że Meghan już się nie będzie pojawiała jako członek rodziny królewskiej. Jednak ciekawie było zobaczyć jakąś nowoczesną przeciwwagę dla zawsze zachowawczej i tradycyjnej Kate.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.