Przejdź do głównej zawartości

Ostatnie wyjścia Harry'ego i Meghan!

Witajcie! Na prośbę kilku osób publikuję dziś notatkę podsumowującą ostatnie oficjalne spotkania Księcia i Księżnej Sussex.

26 lutego Książę Harry był w Edynburgu, gdzie wziął udział w konferencji w ramach wojej nowej inicjatywy Travalyst. Jak dowiadujemy się z  oficjalnej strony przedsięwzięcia: Travalyst pracuje nad budową przyszłości w której ludzie dzięki swoim wakacjom i wycieczkom przyczynią się do przyniesienia korzyści społecznych, środowiskowych i ekonomicznych.


In Scotland today, The Duke of Sussex and Travalyst have hosted a summit to launch their next phase of work, putting communities first, with a mission to create a more sustainable tourism industry. • “We are a coalition of partners with a shared goal to transform the future of tourism and travel for everyone – to give people access to better information and ensure the future development of tourism positively supports the destinations that the industry relies on, and that their communities depend on. We believe travel is a good thing. It is the heart of human experience, of cultural connections and of new friendships.” - The Duke of Sussex Travalyst is working to build a future where people are able to take holidays and trips that have social, environmental and economic benefits to communities and destinations built in. There is an increasing desire for these types of trips – and we want to make them a reality for everyone. At today’s summit in Edinburgh, representatives from across the Scottish tourism sector discussed the need to encourage and incentivise sustainable practices across the supply chain, in a way that meets the needs of consumers who want more clarity on how to choose more sustainable options. Image © PA / SussexRoyal
Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)


28 lutego Książę odwiedził  Abbey Road Studios gdzie wraz z Jon'em Bon Jovi nadzorował nagranie piosenki 'Unbroken". Książę nie zdecydował się zaśpiewać wraz z chórem. Singiel zostanie wydany w marcu jako wsparcie Invictus Games.5 marca para pojawiła się na rozdaniu nagród Endeavour Fund.6 marca Książę otworzył muzeum The Silverstone Experience, które opowiada o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości brytyjskich wyścigów samochodowych.

7 marca para pojawiła się na Mountbatten Festival of Music, który odbywał się w Royal Albert Hall. 

9 marca para wraz z innymi członkami rodziny królewskiej wzięli udział w nabożeństwie w Westminster Abbey.
***

Meghan odbyła również kilka wyjść, które nie zostały ogłoszone wcześniej.

Odwiedziła swój patronat- National Theatre.Odwiedziła szkołę Robert Clack School w Dagenham.***
Źródło zdjęć: pinterest, tumblr, instagram sussexroyal, getty images

Komentarze

 1. Mam pytanie, czy na wczorajszym nabożeństwie, z Royalsow byli tylko Królowa, Karol, William, Harry i Edward z zonami?? Nikogo więcej??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Obecni byli: Królowa, Karoli i Camilla, William i Kate, Harry z Meghan oraz Edward i Sophie

   Usuń
  2. A wiesz może dlaczego tylko oni?

   Usuń
  3. Szczerze mówiąc to nie wiem. W zeszłym roku był obecny również Książę Andrzej. Jego nieobecność w tym roku jest oczywista.

   Usuń
 2. Mimo że za nią nie przepadam, naprawdę mi szkoda, że Meghan już się nie będzie pojawiała jako członek rodziny królewskiej. Jednak ciekawie było zobaczyć jakąś nowoczesną przeciwwagę dla zawsze zachowawczej i tradycyjnej Kate.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.