Przejdź do głównej zawartości

Czy znasz je wszystkie? - mniej znane zdjęcia, cz.17

Witajcie w kolejnym poście z mniej znanymi zdjęciami. Mam nadzieję, że chociaż część ze zdjęć zobaczycie po raz pierwszy.

***
Źródło: pinterest, tumblr

Komentarze

 1. Fajnie Eugenia na zdjęciu wyszła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie nr 6 (czarnobiałe z Dianą w oknie) - w tym zdjęciu jest coś wyjątkowo smutnego i przygnębiającego. Coś, co nie daje spokoju, kiedy człowiek sobie uświadamia, że były to ostatnie chwile przed zostaniem oficjalną "osobą publiczną" i że Diana już nigdy aż do ostatnich chwil życia nie zazna prawdziwej normalności i anonimowości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z jakiego okresu pochodzi zdjęcie nr 8? Tak poza tym żadnego z tych zdjęć nigdy wcześniej nie widziałam, bardzo udany post :) Ostatnie zdjęcie księżniczki Beatrice jest śliczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam 100%pewności ale wydaje mi się, że z 2007 roku

   PS. Przepraszam, że odpowiadam tak późno ale przeoczyłam Twój komentarz :(

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo za odpowiedź i naprawdę bardzo doceniam wkład pracy w tego bloga :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.