Przejdź do głównej zawartości

Nowa odpowiedź + więcej!

Witajcie!

We wtorek otrzymałam kolejną odpowiedź na życzenia wysłane z okazji urodzin Księżnej Claire z Luksemburga.


Twitter:  @RTLPlaceRoyaleData wysłania: 1.03.2019
Data otrzymania: 16.04.2019

***
Kilka dni temu udało mi się kupić kubeczek ze zdjęciem zaręczynowym Księcia Williama i Księżnej Kate ❤Komentarze

 1. Jeśli mam być szczera to odpowiedź z Luksemburga jest mocno rozczarowująca. Odechciałoby mi się pisać następnych kartek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ukrywam, że w moim przypadku tak właśnie jest. Już 4 raz wysłałam kartkę do Stephanie, z nadzieją że w końcu dostanę zdjęcie. I za każdym razem kartka, zdjęcia brak.
   ania_lroyal

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.