Przejdź do głównej zawartości

Czy znasz je wszystkie? - mniej znane zdjęcia

Witajcie! Dziś kolejny post z mniej znanymi zdjęciami. Bohaterką posta jest Księżna Mary z Danii. Autorką posta jest czytelniczka Ania, która zebrała te wszystkie zdjęcia!!

Zapraszam!!

1 
2
6


8


10


11 


12 
13


14 
15


16

17
18

Dajcie znać czy post Wam się podobał, czy chcecie kolejne oraz które ze zdjęć podoba Wam się najbardziej ;) Ankieta znajduje się po prawej stronie! Zachęcam do głosowania ;) 

Miłego dnia!

Źródło zdjęć: pinterest,  danishroyalwatchers.blogspot.com, kongehuset.dk

Komentarze

  1. Z zaprezentowanych powyżej zdjęć moimi ulubionymi są 5 i 12 :)

    Kasia wybrałaś bardzo ładne zdjęcia :) Czekam na kolejny post tego typu!

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. pierwsze podoba mi sie najbardziej

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.