Przejdź do głównej zawartości

List z Wielkiej Brytanii i podziękowanie z Danii

Witajcie! Jak widzicie w tytule posta otrzymałam dziś dwie odpowiedzi. Pierwsza odpowiedź to list z Wielkiej Brytanii wysłany w imieniu Królowej Elżbiety II jako podziękowanie na mój list z życzeniami świąteczno-noworocznymi. 


Druga odpowiedź to podziękowanie za życzenia, które wysłałam do Księżnej Mary z Danii z okazji jej urodzin.Miłego dnia :)

Komentarze

 1. Dzień dobry !
  Czy Księżniczka Beatrix i Księżniczka Margriet odpowiadały na życzenia urodzinowe w tym roku ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Pisałam w tym roku po raz pierwszy do Księżniczki Beatrix, nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi.

   Usuń
  2. Dziękuję :)
   Miłego dnia :)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje ☺ Jaka szkoda że z Danii nie wysyłają zdjęć marzy mi się taka fotografia Mary z rodziną ☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;) Zgadzam się z Tobą. Szkoda, że nie dołączają zdjęć.

   Usuń
  2. Gratuluję odpowiedzi !
   Z tego co pamiętam to na theroyalsforums pisali, że w 2012 roku otrzymali kartki z zdjęciem - te co są wydawane na koniec roku jako kartka świąteczna.Ale czy to prawda - ciężko powiedzieć?!?

   Ja wysłałam kartkę z okazji 10 rocznicy slubu M&F i dostałam w odpowiedzi podobna karteczkę jak Ty teraz. A liczyłam, że skoro rocznica slubu to może odesla jakiś kolaż: coś podobnego jak z okazji 70 rocznicy slubu królowej Elżbiety. Z jednej strony zdjęcie slubne a z drugiej obecne. /To było moje marzenie!
   Jak widać nie spełniło się :/

   anial_royal

   Usuń
  3. Z tego co wiem to z Danii nie odsyłają zdjęć. W tym roku Książę Fredrik kończy 50 lat i jestem prawie pewna, że podziękowanie będzie wyglądało tak jak zawsze.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.