Przejdź do głównej zawartości

Dwie nowe odpowiedzi!

Witajcie! 
Luty mnie rozpieszcza! 
Dziś otrzymałam  dwie kolejne odpowiedzi. 
Pierwsza odpowiedź jest z Monako od Księżnej Charlene. 
Jest to podziękowanie za list wysłany z życzeniami z okazji jej urodzin.


Druga odpowiedź nadeszła z Wielkiej Brytanii. 
Jest to kartka z podziękowaniem za list wysłany z życzeniami z okazji zaręczyn Księżniczki Eugenie i Jack'a Brooksbank'a. 
Bardzo się cieszę z tych pięknych odpowiedzi. Mam nadzieję, że do Was wkrótce również dotrą odpowiedzi na które czekacie.

Miłego dnia!Komentarze

 1. Zazdroszczę ci kartki od Eugenie i Jack'a. Fajnie,że sami odpisują

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Tekst jest nadrukowany

   Usuń
  2. O,wygląda jak odręczny. Ale i tak wygląda lepiej niż klasyczne odpowiedzi

   Usuń
  3. Ja jestem miło zaskoczona. Nie spodziewałam się, że będą odpowiadać. Kartka ze zdjęciem i przedrukowane odręczne podziękowanie jest bardzo miłe.

   Usuń
  4. Mimo, że nadrukowane, to napisane odręcznie. Włożone w to zostało więcej pracy niz przy zwykłym nadruku jak na kartkach od Katei Williama.
   anial_royal

   Usuń
 2. Śliczna odpowiedź od księżniczki! Na jaki adres wysłałaś kartkę? ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domyślam się, że chodzi Ci o Eugenie ;)

   Adres:

   Princess Eugenie
   Buckingham Palace
   London SW1A 1AA
   United Kingdom

   Usuń
 3. Piękne kartki zwłaszcza ta od Eugenii gratuluję :) u mnie niestety na odwrót nie doczekałam się świątecznych odpowiedzi :(
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety nie pisałam do Alberta i Paoli Filipa i Letizii i do Lichtensteinu :( ale ciągle liczę na kartkę ze Szwecji od Carla i Sofii :)
   Ewa

   Usuń
  2. Ojej :( Mam nadzieję, że otrzymasz jeszcze odpowiedzi :)

   Usuń
  3. Udało się :) dziś przyszły odpowiedzi z Hiszpanii i Szwecji :) :) :)

   Usuń
  4. Bardzo się cieszę, gratuluję!

   Usuń
 4. Cześć :)
  Również i na mnie czekały dwie piekne niespodzianki list od Eugenie z okazji zaręczyn i od Charlene podziekowania za nadesłane życzenia urodzinowe :) Tobie również gratuluję odpowiedzi ! :)
  Ps:Mam pytanie ponieważ dokładnie 27.12 wysłałam życzenia urodzinowe do Kate w liście zamieściłam również , gratulacje i życzenia z okazji pójścia do przedszkola Charlotte :) Jak myslisz czy jest nadzieja, że odpowiedź na list jeszcze do mnie dotrze ? :)Mam jeszcze jedno niestandardowe pytanie ponieważ w twoim opisie znajduję się informacja że studiujesz administrację .Ja również wybrałam ten kierunek jestem na pierwszym roku mam pytanie jak go oceniasz ?:) ;)
  Będę bardzo wdzieczna za każdą odpowiedź ,zdaję sobie sprawę ze to drugie pytanie jest bardziej osobiste :);):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć :) Dziękuję i gratuluję!
   Tak, sądzę, że otrzymasz odpowiedź. Czasami trzeba trochę dłużej poczekać :) Ja stosuję zasadę, że czekam 6-8 tygodni od momentu okazji na jaką wysyłam list i dopiero potem ewentualnie spisuję go na straty ;)
   Jeśli chodzi o drugie pytanie :) Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania jeśli jakieś masz. Skontaktuj się ze mną mailowo jeśli chcesz. Ja jestem ze swoich studiów zadowolona ponieważ mnie to interesuje :)

   Usuń
  2. Dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź :)Moglabys mi podac swój adres email ? :)

   Usuń
  3. blogowaniezk@interia.com

   Usuń
  4. Dzięki :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.