Przejdź do głównej zawartości

Moja kolekcja autografów- ogólne informacje

Witajcie! Zapraszam na pierwszy post o autografach! W tym poście znajdziecie ogólne informacje o mojej kolekcji autografów. 

Moja kolekcja autografów zawiera podpisy osób z Polski oraz z zagranicy. Na dzień dzisiejszy mam 94 autografy jeżeli mówimy o ilości podpisanych zdjęć oraz kartek. Jednak jeżeli chodzi o ilość osób od których są te podpisy to jest to 68 osób.
Różnica ta wynika z faktu, że niekiedy podpisane są np. 2 lub 3 zdjęcia czy karty. Najkrócej na autograf czekałam tydzień. Są jeszcze listy na które nadal cierpliwie czekam na odpowiedź. Autografy rzadko mam okazję zdobyć osobiście. Najwięcej podpisów zdobyłam poprzez wysłanie listu. A kilka dostałam po wysłaniu maila do danej osoby. Jeśli chodzi o jakieś „nadprogramowe” miłe aspekty to mam kilka prywatnych listów/ krótkich wiadomości skierowanych do mnie od znanych osób. Pytacie też o dedykacje. Najczęściej na zdjęciu widnieje moje imię i podpis znanej osoby. Owszem czasami zdarzają się i dłuższe dedykacje. Jest to niezwykle miłe.

Pytacie, który autograf jest moim ulubionym. Odpowiedź jest prosta. Nie mam ulubionego autografu. Każdy jest dla mnie niezwykle miły, wyjątkowy i ważny. Jeśli chodzi o mój wymarzony autograf to mam w kolekcji kilka takich podpisów na których bardzo mi zależało ale i są takie których jeszcze w swojej kolekcji nie mam a bardzo chciałabym mieć. 

Może niedługo to się zmieni?

Trzymajcie kciuki!! 

***

Na kolejne posty z tej serii zapraszam w dwie kolejne soboty oraz później już we wrześniu.

Tak jak informowałam na blogu trwa aktualnie wakacyjna przerwa i dlatego posty pojawiają się okazjonalnie. 

Życzę miłego dnia ;) 

Komentarze

 1. Od jakich osob z zagranicy masz autografy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osoby z zagranicy od których mam autografy to: Andreas Wellinger, Colin Firth, Channing Tatum i Judi Dench :)

   Post ze wszystkimi osobami od których mam autografy za dwa tygodnie! Zapraszam ;)

   Usuń
 2. Channing Tatum to mój ulubiony aktor młodego pokolenia. Chociaż ostatnio mi podpadł bo porzucił żonę.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.