Przejdź do głównej zawartości

Moja kolekcja autografów- ogólne informacje

Witajcie! Zapraszam na pierwszy post o autografach! W tym poście znajdziecie ogólne informacje o mojej kolekcji autografów. 

Moja kolekcja autografów zawiera podpisy osób z Polski oraz z zagranicy. Na dzień dzisiejszy mam 94 autografy jeżeli mówimy o ilości podpisanych zdjęć oraz kartek. Jednak jeżeli chodzi o ilość osób od których są te podpisy to jest to 68 osób.
Różnica ta wynika z faktu, że niekiedy podpisane są np. 2 lub 3 zdjęcia czy karty. Najkrócej na autograf czekałam tydzień. Są jeszcze listy na które nadal cierpliwie czekam na odpowiedź. Autografy rzadko mam okazję zdobyć osobiście. Najwięcej podpisów zdobyłam poprzez wysłanie listu. A kilka dostałam po wysłaniu maila do danej osoby. Jeśli chodzi o jakieś „nadprogramowe” miłe aspekty to mam kilka prywatnych listów/ krótkich wiadomości skierowanych do mnie od znanych osób. Pytacie też o dedykacje. Najczęściej na zdjęciu widnieje moje imię i podpis znanej osoby. Owszem czasami zdarzają się i dłuższe dedykacje. Jest to niezwykle miłe.

Pytacie, który autograf jest moim ulubionym. Odpowiedź jest prosta. Nie mam ulubionego autografu. Każdy jest dla mnie niezwykle miły, wyjątkowy i ważny. Jeśli chodzi o mój wymarzony autograf to mam w kolekcji kilka takich podpisów na których bardzo mi zależało ale i są takie których jeszcze w swojej kolekcji nie mam a bardzo chciałabym mieć. 

Może niedługo to się zmieni?

Trzymajcie kciuki!! 

***

Na kolejne posty z tej serii zapraszam w dwie kolejne soboty oraz później już we wrześniu.

Tak jak informowałam na blogu trwa aktualnie wakacyjna przerwa i dlatego posty pojawiają się okazjonalnie. 

Życzę miłego dnia ;) 

Komentarze

 1. Od jakich osob z zagranicy masz autografy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osoby z zagranicy od których mam autografy to: Andreas Wellinger, Colin Firth, Channing Tatum i Judi Dench :)

   Post ze wszystkimi osobami od których mam autografy za dwa tygodnie! Zapraszam ;)

   Usuń
 2. Channing Tatum to mój ulubiony aktor młodego pokolenia. Chociaż ostatnio mi podpadł bo porzucił żonę.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Rodzina Królewska w żałobie

Witajcie! 9 września Król Karol III przybył z Balmoral do Londynu. Samochód, którym podróżował wraz z małżonką zatrzymał się pod bramą pałacu. Para spotkała się z licznie zgromadzonym tłumem, odebrała kondolencje oraz obejrzała kwiaty zostawione pod bramą. Następnie pieszo udali się do Pałacu Buckingham. *** Wieczorem odbyła się transmisja przemówienia Króla w którym między innymi oddał hołd zmarłej Królowej, podziękował jej oraz pożegnał ją. Przekazał nam również wiadomość, że od tego momentu Książę William i Księżna Catherine znani są jako Prince and Princess of Wales. *** 10 września bliscy Królowej udali się na prywatną Mszę Świętą. W nabożeństwie uczestniczyli: Księżniczka Anna i Sir Tim Laurence, Peter Phillips, Zara Tindall, Hrabia i Hrabina Wessex, Lady Louise Windsor, Książę Yorku oraz Księżniczki Beatrice i Eugenie. Po nabożeństwie udali się pieszo do zamku. Na chwilę zatrzymali się i obejrzeli kwiaty i kartki, listy znajdujące się przy bramie Balmoral.  *** Ponieważ tego ran

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie.