Przejdź do głównej zawartości

"Wieczna" singielka mamą?

Nie wiem czy wiecie ale uwielbiam oglądać filmy :)
Czy to w domu czy to w kinie, sprawia mi to przyjemność, relaksuje mnie a przede wszystkim poszerza poglądy na świat ;)
Dziś moja subiektywna opinia/recenzja filmu który ostatnio obejrzałam :)
***
Ponieważ w ubiegły weekend w miejscowości w której mieszkam była dość brzydka pogoda i padał deszcz postanowiłam wybrać się do kina.
plakat filmu ;)
Mój wybór padł na film „Bridget Jones Baby” ponieważ oglądałam dwie  poprzednie części, które bardzo mi się podobały, czytałam również książki- te na podstawie których nakręcono właśnie dwie pierwsze części ;)

Trzecia część przygód Bridget dzieje się ok 10 lat po zakończeniu akcji drugiej częściej filmu, Bridget ma nową pracę, nie goni już za byłymi facetami i wydaje mi się, że jest szczęśliwa ;) Na początku filmu główna bohaterka obchodzi urodziny które wpływają na dalszą akcję filmu, ponieważ w wyniku splotu wydarzeń i losowych sytuacji Bridget zachodzi w ciążę, lecz ku jej przerażeniu nie wie kto jest ojcem jej dziecka- były chłopak Mark czy nowo poznany Jack ;)

Film jest bardzo zabawny, można się sporo pośmiać, jest idealny na dobry i zły dzień, na słońce i deszcz, na uśmiech i smutek :)

Polecam bardzo wybrać się do kina i obejrzeć, film trzyma w "napięciu"- jeśli można to tak nazwać- ponieważ przez cały film nawet przez chwilę nie ma sygnałów kto rzeczywiście zostanie tatą- Mark czy Jack :)

W tej części filmu występuje również przecudowna Emma Thompson, która wprowadza swoją postacią wiele rozrywki ;)

No dobrze, to tyle na dziś ;)
Daj znać czy widziałeś/ widziałaś ten film i czy jest może jakiś który mi zechcesz polecić? chętnie obejrzę ;)

***

W filmie w rolach głównych występują:
 • Bridget Jones- Renée Zellweger 
 • Mark Darcy- Colin Firth
 • Jack Qwant- Patrick Dempsey

***
plakat filmu pochodzi ze strony: filmweb.pl
post przedstawia tylko i wyłącznie moją osobistą opinię na temat filmu

Komentarze

 1. Nigdy ne lubiłam serii Bridget Jones, zawsze uważałam, że to strasznie żenujący film :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. każdy ma swój gust, ja też wielu popularnych filmów nie lubię

   Usuń
 2. Dwie pierwsze części bardzo mi się podobały, ale trzeciej jeszcze nie widziałam. Książki również czytałam z zainteresowaniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bridget Jones i jej wielkie majtasy. Kto by o nich nie słyszałWidziałam tylko pierwszą część jej przygód i podobała mi się. Scena końcowa jak Bridget w majtasach biega po ulicy....jednak poniosło albo autorkę książki albo scenarzystów.
  Książki nie czytałam.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

Poznajmy ich lepiej- Królowa Małgorzata II

Królowa Małgorzata II urodziła się 16 kwietnia 1940 jako córka Króla Frederika IX i Królowej Ingrid. Jej pełne imiona brzmią: Margrethe Alexandrine Þorhildur Ingrid. Królową Danii została w 1972 roku po śmierci swojego ojca. Królowa uczęszczała do Zahles Skole w latach 1946-1955. Jednakże od 1946 do 1949 roku uczyła się w Pałacu Amalienborg. W latach 1955-1956 uczyła się w  North Foreland Lodge w Hampshire w Anglii. Po otrzymaniu prywatnych lekcji ukończyła Zahles Skole z certyfikatem egzaminacyjnym na poziomie szkoły średniej II stopnia w 1959 roku. W latach 1960-1965 Królowa studiowała na uniwersytetach w Danii i innych krajach europejskich. Po zdaniu egzaminu z filozofii na Uniwersytecie w Kopenhadze w 1960 roku, studiowała archeologię na Uniwersytecie w Cambridge w latach 1960-61 i uzyskał dyplom z archeologii prehistorycznej. Następnie studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie w Aarhus w latach 1961-1962, na Sorbonie w 1963 roku i London School of Economics w 1965 ro