Przejdź do głównej zawartości

Do kogo napisałam w czerwcu, lipcu i sierpniu 2021 roku?

 Witajcie!


Zapraszam na notatkę do kogo napisałam w czerwcu, lipcu i sierpniu. 


W czerwcu napisałam do:

 1. Księcia Williama- urodziny

 2. Księcia Felix'a z Luksemburga- urodziny

 3. Księcia Felix'a i Księżnej Claire z Luksemburga- urodziny Księżniczki Amalii

 4. Georga Friedricha- urodziny

 5. Księżnej Kate- list bez okazji

 6. Księcia i Księżnej Kentu- rocznica ślubu

 7. Króla i Królowej Szwecji- rocznica ślubu

 8. Księżnej Gloucester- urodziny


W lipcu napisałam do:

 1. Księcia i Księżnej Monako- rocznica ślubu

 2. Księżnej Camilli- urodziny 


 3. Księcia i Księżnej Cambridge- urodziny Księcia George'a


W sierpniu napisałam do:

 1. Księżniczki Anne- urodziny 

 2. Księcia Gabriela z Belgii- urodziny 

 3. Księcia Carla Philipa i Księżnej Sofii- chrzest Księcia Juliana 

Komentarze

 1. Ja napisałam do księcia Williama, księcia Alberta i Charlene z okazji rocznicy ślubu, księżnej Camilli, księcia George'a, księcia Gabriela z Belgii i z okazji chrztu księcia Juliana ze Szwecji.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.