Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księcia i Księżnej Cambridge!

Witajcie moi drodzy czytelnicy! 

22 kwietnia otrzymałam list z Pałacu Kensington od Księcia i Księżnej Cambridge. List do nich wysłałam bez okazji 16 listopada ubiegłego roku. Na odpowiedź czekałam ponad 6 miesięcy. 

Komentarze

 1. Gratulacje! Napisali coś więcej niż standardowe życzenia? Bo na zdjęciu trochę mało widać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.
   Treść jest bezpośrednią odpowiedzią na treść mojego listu. Nie jest to klasyczna odpowiedź.

   Usuń
 2. Ja pisałam Kate list w styczniu i do dzisiaj odpowiedz mi nie przyszla, widać, jak szanują innych...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biura najważniejszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej (tych tzw. senior royals), jak żadne inne w Europie, odpowiadają na każdy list. Czas oczekiwania jest różny, zwykle długi, ale odpowiedzi zawsze przychodzą. W sytuacji pandemicznej, przy ograniczonej pracy zespołu, trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale nie ma to nic wspólnego z brakiem szacunku dla swoich fanów

   Usuń
  2. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

   W tym liście jest informacja,że ilość pracowników biura jest ograniczona i że niestety nie mogą odpowiadać tak szybko jak by chcieli.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.