Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księcia i Księżnej Cambridge!

Witajcie moi drodzy czytelnicy! 

22 kwietnia otrzymałam list z Pałacu Kensington od Księcia i Księżnej Cambridge. List do nich wysłałam bez okazji 16 listopada ubiegłego roku. Na odpowiedź czekałam ponad 6 miesięcy. 

Komentarze

 1. Gratulacje! Napisali coś więcej niż standardowe życzenia? Bo na zdjęciu trochę mało widać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.
   Treść jest bezpośrednią odpowiedzią na treść mojego listu. Nie jest to klasyczna odpowiedź.

   Usuń
 2. Ja pisałam Kate list w styczniu i do dzisiaj odpowiedz mi nie przyszla, widać, jak szanują innych...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biura najważniejszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej (tych tzw. senior royals), jak żadne inne w Europie, odpowiadają na każdy list. Czas oczekiwania jest różny, zwykle długi, ale odpowiedzi zawsze przychodzą. W sytuacji pandemicznej, przy ograniczonej pracy zespołu, trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale nie ma to nic wspólnego z brakiem szacunku dla swoich fanów

   Usuń
  2. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

   W tym liście jest informacja,że ilość pracowników biura jest ograniczona i że niestety nie mogą odpowiadać tak szybko jak by chcieli.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.