Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedź od Księcia i Księżnej z Isenburga!

 Witajcie!

7 września otrzymałam odpowiedź od Księcia i Księżnej z Isenburga! 

Pisałam do nich po raz pierwszy. Życzenia wysłałam z okazji pierwszych urodzin ich syna.

Alexander i Sarah mają troje dzieci: dwie córki Alix i Zitę i jednego syna Franza Salvatora.


Komentarze

 1. Piękna odpowiedź :) Miło, że wykorzystali do niej rodzinne zdjęcie, o ile się nie mylę nie widzieliśmy Alix ani Zity od czasu ich chrzcin

  OdpowiedzUsuń
 2. Super!
  Jeśli już jesteśmy przy niemieckich rodach. Widziałaś może gdzieś adres do Hohenzollernów? Bo widziałam kiedyś zdjęcie z podpisem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję pięknej odpowiedzi! Dzieciaczki są urocze :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.