Przejdź do głównej zawartości

Dwie nowe odpowiedzi

Witajcie! W ostatnim czasie otrzymałam kolejne odpowiedzi na moje listy. Dziś chciałabym Wam je pokazać :)

Do kogo: Książę i Księżna Sussex
Okazja: ogłoszenie ciąży
Data wysłania: 18.10.2018
Data otrzymania: 1.02.2019
Do kogo: Wielki Książę i Wielka Księżna Luksemburga
Okazja: Święta i Nowy Rok
Data wysłania: 6.12.2018
Data otrzymania: 25.01.2019

***
Piszecie do mnie, że w ostatnim czasie na blogu mało się dzieje. Z powodów osobistych oraz braku listów nie mam możliwości publikować dla Was często. Mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni :)

Komentarze

  1. Gratuluję odpowiedzi! moja siostra teżotrzymała podziękowania od Harry'ego i Meghan, ja nie pisałam. Zato pisałam kartkę z życzeniami świątecznymi do Wielkiej Księżnej i jej męża. Cały czas czekam na odpowiedź :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Wesołych świąt! Merry Christmas!

Życzę Wam, aby wszystkie Wasze życzenia bożonarodzeniowe się spełniły!  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! I wish for you that all your Christmas wishes comes true! Merry Christmas!

Autografy aktorów serialu "Na sygnale"

Witajcie! W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać autografy, które otrzymałam od aktorów grających w serialu TVP 2 "Na sygnale".  Podpisy zdobyłam listownie, prośby wysłałam na adres planu serialu.  Nie dołączałam zdjęć, załączyłam list i kopertę z moim adresem :)  Do każdej z osób pisałam oddzielnie. 

Cztery nowe odpowiedzi!

Witajcie!  Drodzy czytelnicy ze względu na ograniczony czas i oczekiwanie tylko na kilka odpowiedzi  zdecydowałam, że przez najbliższe kilka tygodni, raz w tygodniu będzie pojawiał się post zbiorczy z odpowiedziami. Jak tylko sytuacja się zmieni wrócimy do częstszych postów.  *** Odpowiedź od Tessy Antony-de Nassau Floessel   Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 14.01.2022 Odpowiedź od Księżnej Sofii  Okazja: urodziny Data wysłania: 1.12.2021 Data otrzymania: 18.01.2022 Odpowiedź od Księcia i Księżnej Monaco  Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 20.01.2022 Odpowiedź od Króla Alberta i Królowej Paoli Okazja: święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  Data wysłania: 16.12.2021 Data otrzymania: 24.01.2022 *** Dajcie mi proszę znać co sądzicie o kartce z Monaco i odpowiedzi z Belgii.