Przejdź do głównej zawartości

List z Monako!!

Witajcie! Dziś otrzymałam kolejną odpowiedź. Tym razem jest to odpowiedź z Monako. List z życzeniami na Wielkanoc wysłałam do Księcia i Księżnej jednak odpowiedź jest od Księcia Alberta. Na odpowiedź czekałam dwa miesiące i jeden dzień. Wydaje mi się że to długo. A Wy dostaliście ostatnio jakieś​ odpowiedzi?


Komentarze

 1. Gratulacje! To faktycznie długo jak na Monako.
  Ja czekam na 6 odpowiedzi jeszcze. Od ksiecia Alexandra, Carla Philipa, księżniczki Eleonory, księcia Karola, Króla Alberta II i pretendenta do tronu Francji, księcia vendome.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaczynałam tracić nadzieję że odpiszą. Ja czekam na 8 odpowiedzi chociaż niektóre już chyba nie wrócą 😖

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się właśnie obawiam jak ze Szwecja...Wiem, że w zeszłym roku odpowiadali na listy do Carla Philipa i Alexandra ale nie wiem jak w tym roku :/. To moje 4 podejście by otrzymać w końcu list ze Szwecji

   Usuń
  2. Moje też 4 do Szwecji :) W zeszłym roku np. wysłałam z okazji chrztu Aleksandra i nie dostałam odpowiedzi :( A odpowiadali ;)

   Usuń
  3. I to moim zdaniem jest chamskie z ich strony. Uważam, że skoro postanowili odpowiadać na życzenia to wszystkim co nadesłali kartki a nie grupie wybranych... Np.300 osobom
   ania_lroyal

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Proszę o komentowanie w sposób kulturalny.

Popularne posty z tego bloga

Jak napisać list z prośbą o autograf.

Na prośbę czytelnika ponownie post o tym jak zdobyć autograf. Ja autografy w większości zdobywam listownie. Co należy zrobić by zdobyć podpis idola? Szykujemy dwie koperty różnej wielkości- np A4 i A5 oraz zdjęcie idola. Ja zawsze wysyłam zdjęcie bo ułatwia to zdobycie podpisu. Wyszukujemy adres do idola. Najczęściej jest to adres agencji, teatru czy planu filmowego.  Znaleziony adres piszemy na większej kopercie kopercie, zaś na mniejszej piszemy swój adres. Ja również na dużej kopercie zawsze piszę swój adres na wypadek zwrotu listu do mnie. Na obie koperty przyklejamy znaczki i szykujemy list. List. Na górze piszę zwrot grzecznościowy, następnie kilka słów o sobie, później kilka zdań o idolu, tzn. za co go cenię, coś o jego osiągnięciach. Następnie proszę o jej lub jego autograf na zdjęciu które wysłałam i składam odręczny podpis. Do dużej koperty wkładam mniejszą kopertę (z napisanym na niej adresem), list, zdjęcie oraz gdy list wysyłam za granicę- kupon IRC (międzynarodowy

Przepiękna odpowiedź z Monaco!!!

Witajcie! Odpowiedź z okazji urodzin bliźniąt z Monaco była niesamowitą niespodzianką.  Nie spodziewałam się, że w kopercie oprócz klasycznej kartki znajdę również przepiękne zdjęcie jubilatów wraz z rodzicami. Byłam w ogromnym szoku.  Życzenia wysłałam 8.12.2022 roku. Podziękowanie otrzymałam 3.01.2023 roku. *** To samo zdjęcie znalazło się również na kartce świątecznej rodziny :) 

Odpowiedź od Królowej Małżonki!

Witajcie! 26 stycznia otrzymałam odpowiedź od Camilli, Królowej Małżonki. Były to podziękowania za życzenia, które wysłałam 8 grudnia 2022 roku z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.